HAKKIMIZDA

2023 - X Life Hotel Sarıgerme

X Life Hotel Sarıgerme

Görkemli Andes Dağları manzarası ile sessiz odalar sunar. 2006 yılından bu yana, 5 katlı Akdeniz mimarisi tarzındaki binamızda konuklarına ev sahipliği yapmaktadır. Sarıgerme merkezinde konumlanan otelimiz, Denize 1.8km, Ortaca'ya 16 km, İztuzu Plajı' dan 20 km, Kaplumbağa Plajı' dan ise 7 km uzaklıkta yer almaktadır. Sarıgerme şehir merkezine 800 metre uzaklıktadır. Sarıgerme şehrindeki özel bir plaja otelden kolayca ulaşılabilir.

Tesiste minibar, klima, televizyon, balkon, direkt telefon ile donatılmış 119 misafir odası ve 245 yatak kapasitesi vardır. Tesisimize yalnızca 15 yaş (yanında velisi olmak şartı ile ) ve üzeri misafirler kabul edilmektedir. X Life Hotel Sarıgerme, deniz manzaralı odalar da sunmaktadır. Misafir odaları benzersiz tarzda dekore edilmiştir. Restoran bölümünde oldukça geniş yelpazede yöresel Türk mutfağı yemekleri sunulmaktadır.

X Life Hotel Sarıgerme, Dalaman havaalanına arabayla 16 dakikalık mesafede yer almaktadır. X Life Hotel Sarıgerme, misafirleri için kiralık arabalar, sağlamaktadır. Konuklarımız, zevk verici buhar banyolarını, masajları deneyimleyebilirler. Otelin sunduğu çeşitli imkanlar arasında spor salonu, spa merkezi vardır.

Sahilde özel plajımız ve büfemiz vardır, büfede ücretsiz olarak sandviç, gözleme tarzı yiyeceklerimiz vardır, sahildeki yerimiz tesis misafirlerine özel olup şezlong şemsiye ücretsizdir. Plaj, halk plajıdır ince kumdur, belirli saatlerde tesisten sahile shuttle (servis aracı) vardır, deniz veya havuz için havlu hizmetimiz ücretsiz verilmektedir.

XLIFE HOTEL

0
KATLI AKDENİZ MİMARİSİ
0
YILLIK TECRÜBE
0
ODA SAYISI

GEZİ

X Life Hotel Sarıgerme, misafirleri için kiralık arabalar sağlamaktadır.

YEME & İÇME

Restoranda oldukça geniş yelpazede yöresel mutfak yemekleri sunulmaktadır.

PLAJ

Sarıgerme şehrindeki özel bir plaja otelden kolayca ulaşılabilir.

ULAŞIM

X Life Hotel Sarıgerme, Dalaman havaalanına arabayla 16 dakikalık mesafede yer almaktadır.

TANITIM VİDEO
Videoyu oynat

Sarıgerme merkezine 2 km uzakta konumlanan otel; İztuzu Plajı’ na 20 km, Kaplumbağa Plajı’ na ise 12 km lik mesafededir.

Sarıgerme sahilinde bulunan özel plajına, günün belirli saatlerinde ücretsiz olarak otelden kolayca ulaşım sağlanabilir.

Call Now Button