HAKKIMIZDA

X LIFE HOTEL SARIGERME

X Life Hotel Sarıgerme

X Life Hotel Sarı germe , görkemli Andes Dağları manzarası ve sessiz odalar sunar. 2006 yılından bu yana, 5 katlı Akdeniz mimarisi tarzındaki binamızda konuklarına ev sahipliği yapmaktadır. Sarıgerme merkezinde konumlanan otelimiz, İztuzu Plajı' dan 20 km uzaklıkta Kaplumbağa Plajı' dan ise 12 km uzaklıkta yer almaktadır. Sarıgerme şehir merkezine 2 km uzaklıktadır. Sarıgerme şehrindeki özel bir plaja otelden kolayca ulaşılabilir.

Tesiste minibar, klima, televizyon, balkon, direkt telefon ile donatılmış 119 misafir odası vardır. X Life Hotel, deniz manzaralı odalar da sunmaktadır. Misafir odaları benzersiz tarzda dekore edilmiştir. Restoran bölünde oldukça geniş yelpazede yöresel Türk mutfağı yemekleri sunulmaktadır. X Life Hotel, Dalaman havaalanına arabayla 15 dakikalık mesafede yer almaktadır. X Life Hotel, misafirleri için kiralık arabalar, sağlamaktadır. Konuklarımız, zevk verici buhar banyolarını, masajları deneyimleyebilirler. Otelin sunduğu çeşitli imkanlar arasında spor salonu, spa merkezi vardır.


Sahilde özel plajımız ve büfemiz vardır, büfede ücretsiz olarak sandviç, gözleme tarzı yiyeceklerimiz vardır, sahildeki yerimiz tesis misafirlerine özel olup şezlong şemsiye ücretsizdir. Plaj, halk plajıdır ince kumdur, belirli saatlerde tesisten sahile shuttle (servis aracı) vardır, deniz veya havuz için havlu hizmetimiz ücretsiz verilmektedir.

XLIFE HOTEL

0
KATLI AKDENİZ MİMARİSİ
0
YILLIK TECRÜBE
0
ODA SAYISI

GEZİ

X Life Resort & Spa, misafirleri için kiralık arabalar sağlamaktadır.

YEME & İÇME

Restoranda oldukça geniş yelpazede yöresel mutfak yemekleri sunulmaktadır.

PLAJ

Sarıgerme şehrindeki özel bir plaja otelden kolayca ulaşılabilir.

ULAŞIM

X Life, Dalaman havaalanına arabayla 15 dakikalık mesafede yer almaktadır. Ulaşım açsından sorunsuz bir lokasyondadır.

TANITIM VİDEO
Videoyu oynat

Sarıgerme merkezine 2 km uzakta konumlanan otel; İztuzu Plajı’ na 20 km, Kaplumbağa Plajı’ na ise 12 km lik mesafededir.

Sarıgerme sahilinde bulunan özel plajına, günün belirli saatlerinde ücretsiz olarak otelden kolayca ulaşım sağlanabilir.

Haritada XLIFE HOTEL
Call Now Button